ارتباط با کارشناسان پرستار برتر (مشاوره رایگان)

پرستار بیمار؛ خدمات نگهداری و مراقبت از بیمار در منزل

در هنگام بیماری حضور یک پرستار بیمار سبب احساس امنیت و آرامش خاطر فرد بیمار و حتی خانواده وی می‌شود. همه ما انسان‌ها بیماری را تجربه کرده‌ایم و می‌دانیم که فرد بیمار احتیاج به مراقبت و پرستاری در خانه یا در بیمارستان را دارد. در همچین شرایطی مراقبت از بیمار توسط پرستار متخصص در روند درمان مریضی با مهارت‌های پزشکی، بسیار مهم و پراهمیت است. شرکت خدمات پرستاری پرستار برتر، با سال‌ها تجربه در اعزام پرستار و نگهداری از بیمار در منزل، با شرایط پیچیده و خاص انواع بیماران آشناست و می‌تواند دوران سخت بیماری را برای شما آسان‌تر کند.
تیم پرستاری ما با اعزام پرستار بیمار به منزل و همچنین خدمات همراه بیمار در بیمارستان تمام نگرانی های شما را در خصوص مراقبت از بیمار عزیزتان برطرف می کند. برای دریافت خدمات نگهداری، مراقبت و پرستاری بیمار در منزل با تیم پرستار برتر در تماس باشید.

بهترین خدمات پرستار بیمار در منزل

مرکز پرستار برتر، خدمات پرستاری از بیمار را در سریع‌ترین زمان با بالاترین کیفیت سطح خدمات به بیماران و خانواده‌‌ها ارائه می‌کند.

مراقبت از بیماران با توجه به علائم و آثار روحی و جسمی و شدت بیماری، مسئولیت‌های مختلفی را به دوش خانواده می‌گذارد که ممکن است نتوانند از عهده آن برآیند. در مواردی حتی مراقبت اعضا از بیمار، نه تنها باعث بهبودی فرد نمی‌شود؛ بلکه حال او و فرد مراقب را نیز در شرایط بدتری قرار می‌دهد. برای پرستاری از بیمار، جدای از پتانسیل روحی، قدرت فیزیکی برای کمک به حرکت و تخصص مراقب برای انجام عملیات‌های تخصصی پرستاری چون تزریقات و تعویض پانسمان لازم است. این است که در مورد بسیاری از بیماری‌ها، خدمات پرستار در منزل امری ضروری و حساس است که باید به آن توجه کرد.

وظایف پرستار بیمار در منزل شامل چه مواردی می‌شود؟

کاملا واضح است که پرستار بیمار فردی است که مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل می‌پردازد؛ البته در شرایطی هم پیش می‌آید که خانواده‌ها به استخدام پرستار بیمار در بیمارستان‌ یا خانه سالمندان و غیره رو می‌آورند. به طور کلی وظایف عمومی نگهدار و مراقب بیمار بسته به نوع بیماری و حال فرد تعیین می‌شود که شامل مواردی نظیر: چکاپ فشار خون، قند خون، معاینات بالینی، کمک به انجام حرکات فیزیوتراپی، سرم درمانی و تزریقات، تعویض بانداژ و پانسمان، شست و شوی زخم‌ها و غیره است.
انواع وظایف پرستار بیمار در منزل
در شرایط ویژه‌تر خدمات نگهداری از بیمار در منزل شامل موارد زیر نیز می‌شود:

 • پرستاری از بیماران پس از عمل جراحی.
 • مراقبت از بیماران سرطانی.
 • نگهداری از بیماران اعصاب و روان.
 • پرستاری از بیماران CCU, ICU, CVA, CP, MS

در ادامه به چند مورد از مراقبت‌های عمومی نگهداری از بیمار اشاره می‌کنیم:

عوض کردن پانسمان

یکی از وظایف مهم و اساسی پرستاران بیمار در منزل، انجام عملیات‌های تخصصی بیمار از جمله تزریقات، تعویض پانسمان، مراقبت از زخم و بانداژ آن، دریافت نمونه خون و ادرار و مدفوع برای آزمایش و غیره است. در واقع پرستار بیمار در منزل، شخصی است که دوره تحصیلی پرستاری را گذرانده، مدرک رسمی و تجربه کار در بیمارستان را دارد. به همین منظور به خوبی توانایی رفع امور تخصصی بیمار را داشته و از مهارت و دقت کافی در این زمینه برخوردار است.
بیماران مختلف بعد از عمل جراحی و ترخیص از بیمارستان ممکن است نیاز به تعویض پانسمان و بانداژ یا تزریق سرم و آمپول درمانی یا تقویتی داشته باشند. به همین دلیل است که یکی از ویژگی‌های مهم و لازم برای استخدام پرستار، تخصص و تجربه وی می‌باشد.

کمک به انجام تمرینات فیزیوتراپی در منزل

بیماری‌هایی که به طور مستقیم (با آسیب به عصب و ماهیچه) یا غیر مستقیم (از طریق سیستم ایمنی و..) بر اعصاب حرکتی اثر می‌گذراند و حرکت و راه رفتن فرد را به طور موقت یا دائمی دچار اختلال می‌کنند؛ بیشتر نیاز به خدمات پرستاری دارند. در مورد استخدام پرستار برای چنین بیمارهایی، خدمات فیزیوتراپی و کمک به بیماری در این نوع درمان نیز مورد توجه است. از این رو فرد پرستار باید از توان فیزیکی و پتانسیل روحی نیز برخوردار باشد و در تمرینات فیزیوتراپی با حوصله از بیمار حمایت و پشتیبانی کند.

استحمام بیمار

از جمله وظایف پرستار به خصوص برای مراقبت از بیماران دارای مشکل حرکتی یا سالمند، استحمام است. استحمام، در کنار امور نظافتی کوتاهی ناخن، شانه و مسواک زدن، از مهمترین اقدامات نظافت بیمار است که ممکن است فرد از انجام آن ناتوان باشد. در این مورد نیز قدرت مناسب فیزیکی و پتانسیل روحی و روانی پرستار حرف اول را می‌زند. پرستاران بیماران ام اس، آلزایمر و مشکلات اعصاب و حرکت وظیفه استحمام بیماران را نیز برعهده دارند و باید در فواصل معین و مناسب در انجام امور نظافت به بیمار یاری رسانند.
ما در مجموعه پرستار برتر با تکیه بر سال‌ها تجربه و افراد متخصص و مجرب آماده ارائه با کیفیت‌ترین خدمات پرستاری با هزینه‌های مناسب به شما مخاطبان عزیز هستیم.

کمک به بیمار برای انجام امور شخصی

انواع بیماری بر اساس اندام هدف خود با تاثیر بر روح و جسم فرد، او را از انجام کارهای روزانه باز می‌دارند. این تاثیر در بیماران دارای مشکل جسمی و حرکتی ملموس‌تر است اما باید بدانید که بیمارانی چون بیماران آلزایمری که مشکل شدیدی در حرکت ندارند هم در انجام امور شخصی خود با اختلال مواجه هستند. اختلالات مغزی و احساس اضطراب، ترس و کلافگی شدید ایشان باعث می‌شود تا روزها لباس خود را تعویض نکنند. شانه به موهای خود نکشیده و با ظاهری ژولیده به زندگی ادامه دهند. وظیفه یک پرستار بیمار مسئولیت‌پذیر و دلسوز این است که صبورانه و منظم به انجام امور شخصی و روزانه بیمار کمک کند و او را از زندگی به‌هم‌ریخته و پریشان نجات بخشد.

پرستار بیمار تمام وقت و نیمه وقت

شرکت پرستاری پرستار برتر با مجوز رسمی و سال‌ها تجربه، آماده ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی می‌باشد. نقش اصلی یک پرستار بیمار این است که مطمئن باشد که هر بیمار مراقبت متناسب با بیماری‌اش و مناسب مورد نیاز خود را دریافت می‌کند؛ و آن‌ها این کار را به روش‌های مختلفی انجام می‌دهند. پرستاران بیمار، نیازهای بیماران را ارزیابی و شناسایی می‌کنند، سپس برنامه درمانی و درمان بیمار را اجرا و نظارت می‌کنند؛ همچنین پرستاران اطمینان حاصل می‌کنند؛ که مراقبت از بیمار مطابق با سیاست‌ها و استانداردهای کارفرما انجام می‌شود، خواه این بیمارستان باشد یا یک مرکز دیگر.
مراقبت از بیمار به صورت تمام وقت و پاره وقت
مهم‌تر از همه، پرستاران بیمار مراقبت را برای هر بیمار هماهنگ می‌کنند. پرستاران از خون‌گیری و آموزش سلامتی بیماران گرفته تا همکاری نزدیک با پزشکان در تیم‌های پزشکی خود، تمام قسمت‌های متحرک محیط کار خود را مدیریت می‌کنند.

قیمت حقوق پرستار بیمار در تهران

قیمت حقوق یک پرستار بیمار در تهران یا شهرستان‌ها، تحت عوامل متفاوتی تعیین می‌شوند. مواردی مانند: مدرک تخصصی پرستار، میزان سابقه کاری او در مراقبت از بیماران، میزان آشنایی مراقب بیمار با بیماری مربوطه و شناخت پروسه درمان، احتیاجات بیمار در مراقبت شخصی مانند مسائل نظافتی، ناتوانی‌های حرکتی و میزان ساعات نیاز به پرستار در تعیین هزینه مراقبت و نگهداری از بیمار در منزل موثر هستند. خبر خوب این است که در مراکز معتبر خدمات پرستاری مانند پرستار برتر با مجوز قانونی از وزارت بهداشت، تمامی تعرفه‌های پرستاری و مراقبتی طبق مصوبات قانونی تعیین می‌شوند و نرخ مشخصی در ارائه خدمات دارند.
شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از جزئیات قیمت خدمات پرستاری بیمار در تهران، با کارشناسان ما در پرستار برتر تماس حاصل فرمایید.

استخدام پرستار بیمار در منزل

اگر قصد دارید پرستار بیمار در منزل استخدام کنید، بهتر است در همان ابتدا قصد خود را از استخدام پرستار و تمام جزئیات مربوط به شرایط بیماری و نگهداری بیمار مانند انواع داروهای مصرفی، زمان و دوز استفاده از داروها، زمان چکاپ و مراجعه به پزشک معالج، میزان توانایی بیمار در انجام امورات شخصی و مراقبت‌های بهداشتی و غیره را برایش شرح دهید؛ همچنین بهتر است اطمینان حاصل کنید که پرستار مورد نظرتان در نگهداری از افراد با بیماری مشابه سابقه کاری داشته باشد.

چرا برای خدمات نگهداری و مراقبت از بیمار، بهتر است از پرستار برتر کمک بگیریم؟

در شرایط سخت بیماری، بسیار طبیعی است که شما تجربه و تمرکز کافی برای مراقبت از بیمار را نداشته باشید. شرکت خدمات پرستاری پرستار برتر با مجوز رسمی از وزرات بهداشت کشور، سابقه کاری و مدارک تخصصی پرستاران اعزامی جهت نگهداری از بیمار را بررسی کرده؛ و با توجه به شرایط خاص بیمار، پرستار بیمار مناسبی را به شما معرفی می‌کند.
پرستاران متخصص مجموعه بزرگ پرستار برتر با مجوز رسمی فعالیت، در کنار شما هستند تا از بابت رسیدگی کامل بیمار خود نگرانی نداشته باشید. تمامی امور لازم تخصصی و درمانی، شخصی، مراقبت روحی و جسمی بیماران با نهایت نظم و دقت توسط پرستاران ما انجام می‌گیرند. با اعزام پرستار بیمار، نه تنها روند درمان بیمار تحت نظارت دقیق و جامعی قرار می‌گیرد؛ بلکه روح و روان و آرامش زندگی او نیز بهبود می‌یابد.
ارائه خدمات مراقبت از بیمار در منزل توسط پرستار برتر

استخدام پرستار از شرکت‌های معتبر این مزیت را دارد که دیگر نیازی نیست نگران تعرفه قیمتی پرستاران و مراقبان باشید؛ زیرا حقوق پرستار بیمار در منزل براساس تعرفهٰ‌های قانونی و با توجه به بودجه شما تعیین می‌شود؛ همچنین کارشناسان ما در پرستار برتر با نظارت مستمر بر کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستاران اعزامی نظارت دارند.
شما می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از جزئیات انتخاب پرستار بیمار مناسب با مشاوران ما در شرکت پرستاری پرستار برتر تماس حاصل فرمایید؛ کارشناسان ما با ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی شبانه‌روزی (24 ساعته) افتخار همراهی با شما را در این دوران سخت دارند.

سوالات متداول

پرستار بیمار با توجه به نوع بیماری و مراقبت‌های مخصصوص، به نگهداری از بیمار می‌پردازد. پرستاران بیمار معمولا با پزشک معالج در ارتباط هستند و براساس توصیه‌های پزشک، اقدامات پزشکی لازم را در منزل برای بیماران انجام می‌دهند.

این مورد بستگی به نوع بیماری و پروسه درمان دارد. در برخی از موارد بعد از مدتی مراقبت و نگهداری از بیمار، حال وی بهبود میابد و نیازی به پرستار نیست؛ اما در برخی دیگر از موارد، فرد همیشه نیاز به یک مراقب و پرستار دارد.

با تماس با مشاوران ما در موسسه پرستاری پرستار برتر، کارشناسان ما مناسب‌ترین پرستار بیمار را برحسب شرایط و درخواستتان برای شما اعزام می‌کنند. در شرکت‌های معتبر خدمات پرستاری، تمامی پرستاران با بررسی سوابق تحصیلی مرتبط و سابقه کاری درخشان در این حوزه، استخدام می‌شوند.

یک پرستار مراقب بیمار حرفه‌ای در کنار از گذراندن تحصیلات تخصصی در زمینه انواع بیماری‌ها و شرایط نگهداری از بیمار در منزل، باید صبور و با حوصله باشد؛ همچنین با تقویت مهارت مدیریت بحران در خود، هنگام نگهداری از بیمار در شرایط اضطراری خونسردی خود را حفظ نماید.

تعیین میزان زمان نیاز بیمار به پرستار در منزل یا یک همراه در بیمارستان، براساس دستور دکتر، حال بیمار و نوع بیماری تعیین می‌شود. امکان استخدام پرستار بیمار به صورت تمام وقت و پاره وقت در پرستار برتر وجود دارد.

مراقبان بیماری که از طرف شرکت پرستار برتر اعزام می‌شوند، بر انجام کلیه مهارت‌های پزشکی جهت مراقبت از بیمار در منزل تسلط داشته و دارای مدارک تخصصی و سوابق کاری در این زمینه‌اند.

بله؛ در صورت درخواست شما، پرستاران بیمار در انجام اموری مانند استحمام، حمام کردن، نظافت دهان و محیط استراحت بیمار نیز بیمار را همراهی می‌کنند.

9 پاسخ

 1. I blog quite often and I genuinely appreciate
  your content. The article has truly peaked
  my interest. I’m going to bookmark your site and keep checking for new details about once a week.
  I opted in for your RSS feed too.

 2. I believe everything typed made a bunch of sense.
  However, think about this, suppose you were to create
  a killer post title? I mean, I don’t wish to tell you how to run your website,
  but what if you added something to maybe get folk’s attention?
  I mean پرستار بیمار؛ بهترین خدمات
  نگهداری از بیمار | پرستار برتر is a little boring.
  You ought to look at Yahoo’s home page and see how they create news headlines to grab viewers to click.
  You might try adding a video or a picture or two to grab readers excited about everything’ve got to say.
  In my opinion, it could bring your website a little livelier.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *