استخدام پرستار در منزل؛ استخدام پرستار نیمه‌وقت و تمام وقت در تهران

شرکت خدمات پرستاری پرستار برتر، یکی از شرکت‌های معتبر با مجوز رسمی از وزارت بهداشت کشور در زمینه ارائه خدمات پرستاری در تهران می‌باشد، که اکنون جهت افزایش نیروی انسانی اقدام به جذب و استخدام پرستار در منزل می‌کند. موسسه خدمات پرستاری پرستار برتر در زمینه‌های مختلف خدمات مراقبتی و نگهداری مانند پرستاری از بیمار، مراقبت از سالمند و نگهداری کودک و نوزاد در منزل فعالیت دارد؛ چنانچه شما فردی دلسوز، مشتاق و متخصص در امر پرستاری از موارد مذکور هستید و قصد دارید جهت استخدام پرستار در موسسه پرستار برتر اقدام کنید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

فرم استخدام

مشاغل مورد نیاز پرستار برتر جهت استخدام پرستاری در منزل

شرکت خدمات پرستاری پرستار برتر در حال حاضر انواع خدمات پرستاری در منزل تهران را به همشهریان عزیز ارائه می‌دهد. شما می‌توانید جهت استخدام پرستار در منزل، در هر یک از خدمات زیر اقدام فرمایید:

  • پرستاری از بیمار بیمار
  • مراقبت و نگهداری از سالمند
  • پرستاری از کودک در منزل

مدارک تحصیلی شما و سوابق کاریتان برای مراقبت در هر یک از فیلدهای مورد درخواست پرستار کودک، پرستار بیمار و یا نگهداری از سالمند بررسی خواهد شد و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

مزایای استخدام پرستار در شرکت پرستار برتر

استخدام پرستار در شرکت پرستاری پرستار برتر مزایای زیر را دارد:

  • از آنجایی که پرستار برتر یک شرکت معتبر ارائه‌دهنده خدمات پرستاری در منزل است، با پرداخت بیمه برای کارکنان ضامن امنیت شغلی پرستاران است.
  • پرستار برتر با عقد قرارداد‌های رسمی و قانونی با کارفرمایان، ضامن حضور ایمن در منزل مددجویان است.
  • شما می‌توانید در زمینه مورد تخصص خود اعم از: پرستاری از سالمند، مراقبت از کودک یا نگهداری از بیمار در منزل مشغول فعالیت شوید.
  • ساعات کاری شما در پرستار برتر کاملا منعطف است و می‌توانید تعیین کنید که به صورت پاره وقت یا تمام وقت ( ساعتی، روزانه یا شبانه‌روزی) کار کنید.

شرایط و مدارک استخدام پرستار

روند استخدام و تحویل مدارک در پرستار برتر طولانی نیست. مدارک مورد نیاز برای استخدام پرستار به نوع کار و زمینه کاری شما متفاوت است؛ بنابراین جهت اطلاع دقیق از این موضوع می‌توانید با شماره 41913-021 پرستار برتر تماس حاصل نمایید.
برای دریافت مشاوره و اطلاع از جزئیات استخدام پرستار، فرم درخواست همکاری بالا را پر کنید؛ کارشناسان ما در موسسه پرستاری پرستار برتر پس از بررسی سوابق و مدارک تخصصی شما، جهت استخدام پرستار در منزل، در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

داشتن علاقه، تخصص و مهارت در رشته‌های مرتبط با پرستاری، روحیه قوی و صبر زیاد از جمله شرایط استخدام پرستار است.

برای استخدام پرستار در منزل پیشنهاد می‌کنیم همین حالا با پرستار برتر تماس بگیرید. 41913-021

بله؛ در موسسه پرستاری پرستار برتر، امکان استخدام پرستار به صورت نیمه وقت و تمام وقت ( ساعتی، روزانه یا شبانه روزی) بنابر درخواست شما وجود دارد.

بله؛ بسیاری از خانواده‌های مددجویان تمایل دارند یک پرستار آقا جهت مراقبت از سالمند و بیمار خود انتخاب کنند. گذشته از آن، انجام برخی امور مانند جا‌به‌جایی افراد، نیاز به قدرت بدنی بالایی دارد که پرستاران مرد برای این موارد مناسب‌تر هستند.

شرکت خدمات پرستاری پرستار برتر، در زمینه نگهداری از سالمند، مراقبت از بیمار و پرستاری از کودک امکان جذب نیروی متخصص دارد.

ما در موسسه پرستاری پرستار برتر، به دنبال پرستارانی با مدارک دانشگاهی در این زمینه و یا بهیارانی با مدارک دوره‌های آموزشی معتبر می‌گردیم. همچنین داشتن خصوصیات اخلاقی صبوری، دلسوزی، منظم با مهارت‌‌های ارتباطی قوی ضروری است.

داشتن سابقه کاری در زمینه نگهداری از سالمندان، بیماران و کودکان یک مزیت بزرگ است؛ درعین حال نیروی جوان نیز در شرکت پرستار برتر امکان یادگیری و کسب تجربه دارد.