ارتباط با کارشناسان پرستار برتر (مشاوره رایگان)

در حال حاضر، با گسترش روز افزون فعالیت‌های اجتماعی و شغلی، نیاز به استفاده از خدمات نظافت منزل، به صورت چشمگیری افزایش یافته است. نظافت منزل از جمله امور بسیار حساس و حیاتی می‌باشد که کیفیت و دقت در انجام آن به عوامل بسیاری بستگی داشته و می‌تواند تأثیرات قابل توجهی بر روحیه و سلامت ساکنین داشته باشد.
در این راستا، برون سپاری انجام امور منزل توسط افراد حرفه‌ای و ماهر، امری ضروری به منظور حفظ بهداشت و آرامش در محیط زندگی است.
شرکت معتبر پرستار برتر، با اخذ مجوزات رسمی و سال‌ها تجربه در امر نظافت و تمیزی منازل و شرکت‌ها، مفتخر است با فراهم آوردن خدمات با‌کیفیت انجام امور منزل، در بهداشت محل زندگی و کار شما سهیم باشد.

خدمات امور منزل

خدمات نظافت منزل شامل چه مواردی می‌شود؟

در تعریف خدمات و وظایف امور منزل می‌بایست نیازها و درخواست‌های متقاضیان را در نظر گرفت؛ اما به طور کلی می‌توان این خدمات را شامل نظافت منزل، آشپزی و انجام خریدهای منزل دانست.
مجموعه پرستار برتر با نیروهای آموزش‌ دیده، در زمینه‌های مختلف پرستاری از کودک، بیمار و سالمند و همچنین انجام امور منزل فعالیت می‌کند که بسته به درخواست متقاضیان، بهترین خدمات را ارائه خواهند داد.

امور منزل و نظافت

هزینه نیروی خدماتی 1402

هزینه نیروی خدماتی در سال 1402، بستگی به عوامل مختلفی دارد؛ از جمله این موارد می‌توان به متراژ خانه اشاره کرد که در هزینه نهایی دخیل خواهد بود، علاوه بر این، بخش‌های مختلف خانه و سرویس‌های بهداشتی نیز از دیگر موارد موثر در برآورد هزینه‌ها هستند. اگر علاوه بر فضای داخلی منزل، مشاعات نیز نیاز به نظافت داشته باشد به هزینه نهایی اضافه می‌شود.

مدت زمانی که نیروهای خدماتی صرف نظافت منزل می‌کنند نیز، در تعیین قیمت نهایی موثر است. از طرفی هزینه مواد شوینده در  صورت تامین توسط شرکت خدماتی به هزینه نهایی اضافه خواهد شد.

علاوه بر موارد فوق، تعرفه دریافتی توسط خانم‌ها معمولا بیشتر از آقایان است.

آشنایی با خدمات محوطه و فضای بیرون منزل

به منظور آشنایی با خدمات محوطه و فضای بیرون منزل باید توجه داشته باشید که منازل مختلف بسته به ساختاری که دارند؛ علاوه بر فضای داخلی، نیازمند نظافت فضای خارجی نیز هستند؛ منازل ویلایی دارای محوطه‌های بزرگی هستند که می‌تواند شامل باغ یا باغچه، حوض و استخر باشد که می‌بایست تمیز شوند.
در منازل آپارتمانی نیز، فضاهای خارج منزل مانند مشاعات، راه پله‌ها، آسانسور و پارکینگ نیازمند نظافت دروه‌ای و منظم می‌باشد.

خدمات نظافت منزل، شامل رسیدگی به بخش‌های مختلفی در منزل می‌شود که هر یک اصول و استانداردهای خود را دارند:

  • خدمات مهمانی
  • آشپزخانه
  • اتاق خواب
  • سرویس بهداشتی
  • پذیرایی

در ادامه موارد لازم برای تمیز کردن هر یک از این مکان‌ها خواهیم پرداخت.

خدمات مهمانی

از دیگر زمینه‌هایی که می‌توانید از شرکت‌های خدمات منزل استفاده کنید؛ خدمات مهمانی می‌باشد. برای برگزاری یک مهمانی خانوادگی و یا مهمانی‌های رسمی‌تر، نیاز به برنامه‌ریزی و انجام حجم زیادی از کارهای مختلف است؛ برای این که بتوانید از مهمانی خود کمال لذت را ببرید، می‌توانید از خدمات مهمانی استفاده کنید؛ این خدمات شامل نظافت، پذیرایی و مهمان‌داری می‌شود؛ که توسط افراد حرفه‌ای ارائه می‌گردد.

خدمات آشپزخانه

نظافت آشپزخانه نیز در جای خود، زمان زیادی می‌گیرد. در آشپزخانه کارهای زیادی برای تمیزکاری و مرتب کردن وجود دارد. تمیز کردن بیرون و داخل کابینت‌ها، شستشوی ظروف مانده، نظافت کف و دیوارها، تمیز کردن و برق انداختن اجاق گاز، نظافت یخچال (بیرون و داخل)، تمیز کردن ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و غیره، خدمات نظافت آشپزخانه منزل را به خود اختصاص می‌دهند. معمولا مشتریان حساسیت زیادی نسبت به نظافت آشپزخانه دارند و باید رسیدگی به این بخش از سوی نیروی متخصص نظافت، با دقت و توجه زیادی انجام بپذیرد.

نظافت اتاق خواب

نظافت اتاق خواب، شامل تمیزکاری کف اتاق و دیوارها، پنجره و شیشه‌ها، شستشوی ملحفه، شستشوی پرده، گردگیری سرویس خواب و غیره، می‌شود. در نظر داشته باشید که بسته به درخواست صاحب خانه، ممکن است بخشی از این تمیزکاری‌ها نیاز نباشد. به طور مثال ممکن است که مشتری مایل به شستشوی پرده نباشد. از این روی خدمات نظافت بسته به درخواست مشتری و مطابق با دستورالعملی که او می‌دهد، انجام خواهد شد.

نظافت سرویس بهداشتی و حمام

نظافت بخش سرویس بهداشتی و حمام، قسمت قابل توجه خدمات منزل را به خود اختصاص می‌دهد. قطعا این بخش خیلی زودتر از سایر قسمت‌های خانه، نیاز به نظافت داشته و تمیزکاری آن نیز دقت بیشتری می‌خواهد. با این حساب لازم است که نیروی ارائه دهنده خدمات نظافت خانم یا آقا، حتما با استفاده از شوینده‌های مناسب که برای ریه و سیستم تنفسی نیز آسیب‌رسان نباشند، کف و دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام، توالت، روشویی، آینه و شیشه‌های موجود، دوش حمام، شیر آب را به خوبی تمیز کند.
معمولا شستشوی حمام زمان بیشتری به خود اختصاص داده و برخی از مشتریان، مایل هستند که در نهایت ضدعفونی کامل نیز در این قسمت‌ها، انجام بپذیرد.

نظافت سالن پذیرایی

در نظافت سالن پذیرایی، با همان تمیزکاری کف و دیوارها، پنجره‌ها و شیشه‌ها، شستشوی پرده، تمیز کردن مبلمان و سرویس ناهارخوری، میز و غیره، روبرو هستیم. بسته به این که کف پوش سالن پذیرایی از چه نوعی باشد، تمیزکاری آن متفاوت خواهد بود و باید به شکل تخصصی و حرفه‌ای از خدمات منزل، انجام شود.

درخواست سرویس نظافت خانه فوری

گاهی اوقات پیش می‌آید که بابت برگزاری میهمانی یا مجالس، دورهمی و هر موضوع دیگری، نیاز به نظافت فوری خانه باشد. حتی بعضی وقت‌ها هم ممکن است که به دلایلی، منزل خارج از زمان‌بندی همیشگی، نیاز مبرم به تمیزکاری داشته باشد. در چنین شرایطی درخواست سرویس خدمات نظافت منزل فوری، کارآمد بوده و از طریق آن می‌توان بدون منتظر ماندن، سریع از نیروی متخصص برای رسیدگی به امور منزل و تمیزکاری آن، استفاده کرد.
برای ثبت درخواست نظافت فوری منزل، با کارشناسان ما در پرستار برتر تماس حاصل فرمایید؛ فرآیند اعزام نیروی نظافتچی، در اسرع‌‌وقت انجام خواهد شد.

مزایای برخورداری از خدمات نظافت منزل شرکتی

از جمله مزایای کمک گرفتن از خدمات نظافت منزل شرکتی، می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:
• صرفه‌جویی در زمان شخصی و استفاده از آن برای امور دیگر نظیر وقت گذرانی با فرزندان یا رسیدگی به کارهای عقب مانده.
• انجام شدن حرفه‌ای و اصولی نظافت و رسیدگی به منزل.
• اطمینان خاطر از امین بودن فرد متخصص خانم یا آقا (به دلیل این که از سمت شرکت، در منزل حضور می‌یابد.)
• نظافت به موقع و منظم منزل که باعث می‌شود همیشه خانه شما تمیز و شیک باشد.


چرا برخورداری از خدمات نظافت منزل حرفه‌ای، لازم است؟


اهمیت بسیار زیادی دارد که تمیزکاری و نظافت منزل، به دقت و به درستی انجام شود. استفاده صحیح از مواد شوینده متناسب با هر وسیله و بخشی از منزل، چیزی است که نیروهای متخصص رعایت می‌کنند. به طور مثال نحوه تمیزکاری چوب، استیل، یخچال، اجاق گاز و غیره، هر یک با هم تفاوت دارند. از این جهت، باید حتما از نیروی حرفه‌ای و کار‌آزموده برای نظافت منزل استفاده کنید تا ضمن آن که تمیزکاری به شکل اصولی و درست پیش رود، به وسایل شما نیز آسیبی وارد نشود.

هر چند وقت یک بار به خدمات نظافت منزل، نیاز داریم؟

بسته به تعداد نفراتی که در یک منزل سکونت داشته، رفت و آمد می‌کنند و حضور کودک را شامل می‌شود یا خیر؛ هر یک در بهم ریختگی خانه و نیاز آن به تمیزکاری، موثر هستند. به این شکل ممکن است که در یک منزل، به صورت هفتگی نیاز به درخواست خدمات منزل باشد و در منزلی دیگر هر دو هفته یک‌بار یا حتی هفته‌ای دو بار. با این حساب نمی‌توان از پیش یک قاعده کلی برای درخواست خدمات نظافت در منزل، عنوان کرد. از این روی شما باید بسته به شرایط بهم ریختگی منزل خود، این خدمات را به موقع درخواست کرده و از شکل تخصصی آن، برخوردار شوید.

نیروی نظافتچی یا خدمتکار منزل باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

یک نیروی خدماتی نظافت منزل، باید دارای ویژگی‌ها و خصوصیات خاصی باشد که در زیر به آن‌ها اشاره داریم:
• نیروی خدماتی نظافت باید مهارت و تخصص کافی در این خصوص داشته باشد. به این صورت اطمینان خاطر خواهید داشت که تمامی بخش‌های نظافتی منزل، به بهترین شکل انجام می‌شوند.
• نیروی نظافتچی در منزل، باید تجربه لازم را داشته باشد؛ تجربه داشتن، باعث خواهد شد تا نیروی خدماتی نظافت خانه، تمیزکاری را بدون نقص انجام داده و اتلاف وقت نداشته باشد.
• ظاهر نیروی نظافتی، باید آراسته و مرتب باشد. این مورد بسیار حائز اهمیت بوده و زمانی که نیروی مورد نظر خود را از شرکت‌های تخصصی خواسته باشید، نظافتچی با ظاهری مرتب و موجه، در منزل حضور پیدا خواهد کرد.
• نیروی خدمتکار در منزل، باید خوش برخورد، مودب و متین باشد. برخورد خوب و صحیح نیروی نظافتچی، موجب تامین رضایت بیشتر مشتری خواهد شد.
• نیروی خدمات نظافت منزل، باید با مواد شوینده آشنایی داشته و از مخلوط کردن مواد مضر با هم خودداری کند. مخلوط کردن مواد شوینده (ممنوع شده) با هم، موجب ایجاد گاز سمی شده که هم برای نیروی خدماتی و هم دیگر افراد حاضر در منزل، بسیار مضر است.
• نظافتچی یا خدمتکار در منزل، باید در کار دلسوز بوده و دقت و سرعت کافی داشته باشد. اتلاف وقت و بی‌دقتی در تمیزکاری، باعث نارضایتی مشتریان می‌شود.
• امانتدار و قابل اعتماد باشد. ممکن است مشتری بخواهد نظافت در زمانی که خود در منزل حضور ندارد، به انجام برسد. از این روی نیروی نظافتی، باید کاملا قابل اعتماد باشد و صاحب‌خانه بتواند با خیال راحت، او را در منزل تنها گذاشته و نگرانی از این بابت نداشته باشد.

انتخاب نیروی خدمات نظافت خانم بهتر است یا آقا؟

با توجه به این که مشتریان بسته به شرایط خود، ممکن است نیروی خدماتی نظافت منزل خانم یا آقا را ترجیح بدهند، هر دوی این گروه از نیروهای متخصص در شرکت پرستار برتر، آماده ارائه سرویس نظافت در منزل هستند. از این روی نگرانی از این بابت برای درخواست خدمات نظافت منزل در تهران و غیره، وجود نخواهد داشت.

قیمت نظافت منزل چقدر است؟


قیمت نظافت منزل، بستگی به این دارد که تمیزکاری و مرتب کردن محوطه مورد نظر شما، چند ساعت زمان نیاز داشته باشد. همین‌طور بخش‌های مختلف خانه و جزئیات در هزینه کلی، تاثیرگذار هستند. با این حساب ممکن است که این هزینه از تعرفه پایه، تفاوت داشته باشد. در نظر داشته باشید که یک نرخ پایه داریم که به طور پیش فرض برای هر سرویس خدمات نظافت منزل برقرار بوده و در پی آن، بسته به اضافه کاری نیروی خدماتی، به قیمت اولیه افزوده خواهد شد. فرمول نحوه افزایش هزینه، حتما با مشتری مطرح شده و در جریان آن، قرار می‌گیرد.
برای تعیین دقیق قیمت و هزینه انجام امور منزل با کارشناسان ما در پرستار برتر تماس حاصل فرمایید.

چرا برای نظافت منزل، پرستار برتر را انتخاب کنیم؟

موسسه معتبر پرستار برتر، پس از سال‌ها جذب نیروی نظافتچی متخصص در ارائه خدمات نظافت منزل، به خوبی با چالش‌های رعایت بهداشت محیط و دغدغه کارفرمایان آشنا است؛ لذا انجام امور منزل توسط شرکت پرستار برتر شامل مزایای زیر است:
• تعیین قیمت نظافت منزل و انجام امور خانه، طبق تعرفه‌های قانونی.
• مورد اطمینان بودن نظافت‌چی و خدمتکاران رسمی شرکت پرستار برتر.
• ارائه خدمات پشتیبانی توسط کارشناسان ما و ثبت نظر و میزان رضایت شما از خدمات نظافت منزل.
• نظارت مستمر کارشناسان ما بر کیفیت نظافت منزل و محل.
شما می‌توانید جهت درخواست اعزام خدمتکار یا نظافتچی آقا و خانم جهت ارائه خدمات نظاف منزل، با کارشناسان ما در شرکت پرستار برتر تماس حاصل فرمایید.

امور منزل

بهترین شرکت انجام امور منزل

جهت دریافت بهترین خدمات، می‌بایست در انتخاب بهترین شرکت انجام امور منزل دقت کافی را داشته باشید، مراکز فعال در این زمینه می‌بایست دارای مجوزهای لازم باشند، علاوه بر این باید دارای کادری حرفه ای و مورد اعتماد باشند، در انتخاب این مجموعه ها توجه داشته باشید که سوابق آن‌ها را، به دقت مورد بررسی قرار دهید.

از جمله مزایای استفاده از خدمات مجموعه پرستار برتر می‌توان به ارائه خدمات پرستاری و امور منزل با کیفیت بالا و قیمت منصفانه اشاره کرد، طیف گسترده خدمات این مرکز، پاسخگوی نیاز بسیاری از افراد می‌باشد.

سوالات متداول

انجام تمام امور منزل بسته به حجم کاری، ساعت کاری و کارهای عرف روزانه دارد که با توجه به درخواست شما محاسبه می گردد.

امور خانه نظافت از کارهای خدماتی محسوب می‌شود که تجربه و مهارت احتیاج دارد. اگر فردی بدون تجربه به این کارها بپردازد، هرگز نمی‌تواند خدمات منزل را به درستی انجام دهد. هم‌چنین به انجام شدن حرفه‌ای و اصولی نظافت و رسیدگی به منزل کمک می‌کند.

مرتب کردن و نظافت فضای داخلی منزل (آشپزخانه، اتاق‌ها، سرویس بهداشتی، سالن و…)، نظافت فضای خارجی منزل (راه‌پله، پارکینگ، حیاط و..)، شست‌و‌شو و اتو کردن لباس‌ها، خرید مواد و وسایل مورد‌نیاز منزل و…. از وظایف نیرو‌های خدماتی می‌باشد.

نیروهای خدماتی برای سالمندان از وظایفی مهمی مانند رسیدگی به نظافت سالمند، کمک به امور روزمره او، کنترل داروها و غیره، که بر اساس نیاز ارائه می‌شود، دارند.

بخش بزرگی از امور منزل در قسمت آشپزخانه است که شامل تمیز کردن داخل و بیرون کابینت‌ها، شستشوی ظروف، نظافت کف و دیوارها، تمیز کردن اجاق گاز، نظافت یخچال، تمیز کردن ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی خدمات نظافت آشپزخانه منزل را به خود اختصاص می‌دهند.

با بررسی اینکه شما مشتریان عزیز شرایط متفاوتی دارید و ویژگی‌های گوناگونی برایتان مهم است ممکن است نیروی خدماتی نظافت منزل خانم یا آقا به شما کمک کند و انتخاب این موضوع بستگی به خودتان دارد.

در انتخاب شرکت خیلی دقت و توجه لازم است تا سوابق شرکت را به درستی تشخیص دهید. استفاده از خدمات مجموعه پرستار برتر می‌توان به ارائه خدمات پرستاری و امور منزل با کیفیت بالا و قیمت منصفانه اشاره کرد، طیف گسترده خدمات این مرکز، پاسخگوی نیاز بسیاری از افراد است.

8 پاسخ

    1. اینکه خدمتکار چه خدماتی را ارائه نماید بستگی مستقیم با نیازهای صاحبخانه و توقعات او دارد. بسته به اینکه فرد برای انجام چه خدماتی با شرکت های نظافتی و خدماتی تماس می گیرد، نیرو مورد نظر اعزام خواهد شد.

    1. نظافت منزل از جمله امور بسیار حساس و حیاتی می‌باشد که کیفیت و دقت در انجام آن به عوامل بسیاری بستگی داشته و می‌تواند تأثیرات قابل توجهی بر روحیه و سلامت ساکنین داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *