ارتباط با کارشناسان پرستار برتر (مشاوره رایگان)

یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط شرکت خدمات پرستاری پرستار برتر، اعزام پرستار به اقصی نقاط تهران برای مراقبت و نگهداری از سالمندان، بیماران و کودکان است. موسسه خدمات پرستاری پرستار برتر، خدمات اعزام پرستار به منزل را به شکل ساعات کاری منعطف نیمه وقت و تمام وقت (روزانه، ساعتی و شبانه‌روزی) ارائه می‌کند.
همچنین در صورت درخواست شما برای اعزام پرستار، مراقبت‌های بالینی اعم از: تعویض پانسمان و بانداژ، انجام تزریقات، شستن زخم‌ها، کمک به حرکات فیزیوتراپی، آشپزی و امور منزل و رسیدگی به امور بهداشتی مددجویان نیز، توسط پرستاران موسسه پرستار برتر صورت می‌گیرند.

ما در مرکز پرستار برتر از پرستاران و مراقبین متخصص و مورد اعتماد برای بالا بردن کیفیت خدمات پرستاری برای کودک و نوزاد شما استفاده می‌کنیم.

خدمات اعزام پرستار به منزل شامل چه مواردی می‌شود؟

ارائه خدمات اعزام پرستار به منزل از طرف شرکت پرستار برتر شامل؛ نگهداری از سالمند در منزل، مراقبت و نگهداری از کودکان در منزل و پرستار بیمار در منزل یا همراه بیمار در بیمارستان می‌شود. پس از تماس شما با کارشناسان ما و ثبت درخواست اعزام پرستار، پرستار مورد نظر در سریع‌ترین زمان انتخاب شده و در محل حضور می‌یابد. در ادامه بیشتر به شرح هر یک از موارد استخدام پرستار در منزل می‌پردازیم.

اعزام پرستار کودک در منزل

در زمانی که والدین به دلیل مشغله‌های کاری، ناچارند چند ساعت در روز را از فرزند خود جدا شوند، تنها یک پرستار کودک قابل اطمینان میتواند به مراقبت‌های صحیح از کودکان بپردازد تا هم نیازهای جسمانی آن‌ها مانند تغذیه سالم و مراقبت‌های بهداشتی برطرف شود و هم به سلامت روحی آن‌ها با برنامه‌های تفریح و سرگرمی سالم، توجه شود.

اعزام پرستار سالمند

سالمندان که دوست‌داشتنی‌ترین عضو خانواده‌ هستند، در سنین پیری نیز دوست دارند در منزل شخصی و در کنار فرزندانشان قرار بگیرند، تا هم استقلال شخصیشان حفظ شود و هم در کنار خانواده احساس تعلق خاطر کنند. موسسه پرستاری پرستار برتر با اعزام پرستار سالمند در منزل این امکان را برای خانواده‌ها و سالمندان فراهم کرده تا در محیط امن منزل خود از بهترین خدمات مراقبتی و درمانی بهره‌مند شوند.

اعزام پرستار بیمار در منزل

دلایل زیادی از جمله هزینه‌های سنگین بیمارستان و آلودگی و شلوغی محیط آن‌جا، سبب می‌شود تا خانواده‌ها در صورت امکان به مراقبت و نگهداری از بیمار خود در منزل بپردازند. اعزام پرستار بیمار در منزل سبب احساس امنیت و آرامش روانی بیشتر بیماران شده و با بهبود کیفیت زندگی بیماران به تسریع روند درمان کمک می‌کند.

ارائه خدمات اعزام فوری پرستار بیمار در شرکت پرستار برتر

شرکت پرستار برتر مفتخر است با استخدام پرستارهای متخصص در امر نگهداری از بیمار و ارائه مراقبت‌های پزشکی مانند: توجه به علائم بیماری‌های خاص، انجام تزریقات، نگهداری از بیماران شیمی درمانی و غیره، در روزهای سخت بیماری در کنارتان باشد.

چرا اعزام پرستار به منزل برای نگهداری سالمند مهم است؟

راه های بسیار زیادی وجود دارد که پرستار سالمند می تواند به سالمندان کمک کند. این پرستار می‌تواند وضعیت سلامت ذهنی و مهارت‌های شناختی مانند تفکر را ارزیابی و بررسی کند. این مورد در حقیقت می‌تواند به مسئله زوال عقل هم نگاه ویژه ای داشته باشد. در ادامه این که با وجود پرستار در منزل، مسائل بهداشتی حاد و مزمن در شخص سالمند بررسی می شود.
در مورد نگرانی‌های رایج سلامتی، مانند زمین خوردن، بی اختیاری، تغییر الگوی خواب، حافظه، رژیم غذایی و هیدراتاسیون، و پیشگیری از بیماری اقدامات مهمی صورت می گیرد. همچنین پرستار سالمند می تواند به داروها و سایر مسائل بسیار مهم سالمندان رسیدگی کند.

درخواست اعزام فوری پرستار

در شرایطی که شما به دلیل مشغله‌های کاری و امور روزمره و یا عدم تخصص در مهارت‌های پزشکی نمیتوانید مراقبت‌های لازم از عزیزانتان را در منزل فراهم کنید، شرکت خدمات پرستاری پرستار برتر، با اعزام فوری پرستار به محل، در کنار شماست تا بهترین تجربه‌های مراقبتی را برای اعضای خانواده شما رقم بزند.
موسسه پرستاربرتر با سال‌ها تجربه در زمینه مراقبت و پرستاری از افراد مختلف با شرایط ویژه و نیازهای گوناگون، به خوبی با مسائل و مشکلات بیماران، سالمندان و کودکان در نبود والدین آشناست؛ لذا با انتخاب بهترین پرستار در منزل برای مددجویان عزیز در کنار شماست.
در صورت نیاز به اعزام فوری پرستار، در هر ساعت از شبانه‌روز تنها کافی‌ست با کارشناسان ما در موسسه پرستار برتر تماس حاصل فرمایید تا مطابق با نیازها و نوع درخواست شما، پرستار موردنظر در محل حاضر شود.

چرا خدمات اعزام پرستار به منزل پرستار برتر را انتخاب کنیم؟

مرکز خدمات پرستاری پرستار برتر با اخذ مجوزات رسمی از وزارت بهداشت کشور، با سال‌ها تجربه در زمینه نگداری از مدد جویان مختلف به خوبی با نیازها و شرایط شما آشناست و در خدمات اعزام پرستار در منزل خود مزایای زیر را ارائه میکند:

  • تعیین حقوق و دستمزد پرستاران براساس تعرفه‌های قانونی.
  • عقد قرارداد رسمی با کارفرمایان.
  • بررسی سوابق کاری و تحصیلی پرستاران استخدامی.
  • امکان جایگزینی سریع پرستار در صورت عدم رضایت یا مرخصی‌های واجب پرستار قبلی.
  • پشتیبانی شبانه روزی (24 ساعته) توسط کارشناسان ما.
  • نظارت مستمر کارشناسان پرستار برتر بر کیفیت ارائه خدمات پرستاری در منزل.

برای اطلاع از جزئیات استفاده از خدمات اعزام پرستار به منزل، با کارشناسان ما در شرکت پرستاری پرستار برتر در هر ساعت از شبانه‌روز تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

عوامل متخلفی در تعیین هزینه اعزام پرستار در منزل تاثیرگزارند نظیر: نوع خدمات درخواستی، میزان تخصص پرستار، ساعات نیاز به پرستار و شرایط جسمی مددجو. برای اطلاع از جزئیات قیمت خدمات اعزام پرستار در منزل، با کارشناسان ما در پرستار  برتر تماس بگیرید.

ما در شرک خدمات پرستاری پرستار برتر، خدمات نگهداری و مراقبت در منزل از مددجویان سالمند، بیمار و کودک را در به صورت پاره‌وقت و تمام وقت، ارائه می‌دهیم.

اعزام پرستار در منزل برای بیماران شامل خدمات مراقبت از بیمار همراه با انجام اقدامات تخصصی پزشکی و رسیدگی به مسائل بهداشتی بیمار است.

بلافاصله پس از تماس شما با کارشناسان ما موسسه پرستار برتر و توضیح درخواست، شرایط و میزان ساعات نیاز به پرستار در منزل، کارشناسان ما درخواست شما را ثبت کرده و جهت عقد قرارداد با شما اقدام می‌کنند. اعزام فوری پرستار در اسرع وقت انجام خواهد شد.

تایم اعزام پرستار در منزل بنابر تنوع خدمات درخواستی و شرایط ویژه مددجو می‌تواند متغیر باشد؛ درعین حال کارشناسان ما روند استخدام پرستار را به صورت مستمر پیگیری خواهند کرد.

تشخیص این مورد به طور کلی برعهده شماست؛ ما در شرکت پرستار برتر خدمات مراقبت از سالمندان بیمار یا تنها، پرستاری از بیمار در منزل یا همراه بیمار در بیمارستان و مراقبت از کودکان در منزل را با پرستارانی متخصص و با تجربه ارائه می‌دهیم.

بله؛ شرکت خدمات پرستاری پرستار برتر یک شرکت معتبر در زمینه ارائه خدمات پرستاری، مراقبتی و نگهداری از مددجویان بیمار، کودک و سالمند با مجوز رسمی از وزارت بهداشت کشور است.